Popis
Popis
Konzolový stolek Barva: dub zlatý, černá Rozměry (šxvxh): 40 x 60 x 30 cm Materiál: laminovaná MDF, lakovaná práškovaná ocel Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234956 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001174158 |
| Výška | 60cm |
| Šířka | 40cm |
| Hloubka | 30cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | přídavný |
| Styl | Moderní |
| Příslušenství | ne |
| Určení | stolek na notebook |
| Materiál podnože (nohou) | kov |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| s výsuvem pod klávesnici | ne |
| s prostorem na PC | ne |
| se šuplíkem | ne |
| s prostorem na tiskárnu | ne |
| uzamykatelný | ne |
| s nástavcem pod monitor | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.