Popis
Popis
Moderní konferenční stolek netradičního vzhledu. Je vyrobený z tvrzeného zaobleného průhledného skla. Výška: 48 cm Šířka: 38 cm Hloubka: 42 cm Materiál: sklo
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203304 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 48cm |
| Hloubka | 42cm |
| Materiál desky | sklo |
| Typ | odkládací |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | sklo |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| šířka | 38cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.