Popis
Popis
Elegantní konferenční stolek v rustikálním duchu. Zajímavý vzhled stolku vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Stolek je vyroben z kvalitního dřeva ( podstavec - masív, deska - MDF ) v barvě bílé. Stolek díky svému provedení poskytuje nejen možnost stolování, ale je vhodný také na vystavení Vašich dekorací. Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 60 x 55 x 60 cm Materiál: dřevo masiv, LTD (lamino), MDF Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 221374 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 55cm |
| Hloubka | 60cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | konferenční |
| Styl | rustikal |
| Tvar desky | kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | lamino,MDF |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| šířka | 60cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.