Popis
Popis
Konferenční stolek Barva: beton/bílá Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany, síla materiálu - 16 mm, horní deska 18 mm Rozměry (šířka x výška x hloubka): 90 x 41 x 60 cm Rozměry odkládacího prostoru (šířka x hloubka): 86,5 x 57 cm Výška spodního prostoru od podlahy: 12,5 cm Nosnost: max. 15 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585444 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Barva | šedá |
| Výška | 41 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | konferenční |
| Délka | 90 cm |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | lamino |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Typ zboží | konferenční stolky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.