Popis
Popis
2patrový konferenční stolek Barva: bílá Materiál: melaminem potažená dřevotřísková deska - 18 mm, kovové nohy Rozměry (šířka x výška x hloubka): 80 x 45 x 80 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585016 |
|---|---|
| Výrobce |
ASIRGROUP |
| EAN | 8681875834741 |
| Barva | bílá |
| Výška | 45 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | konferenční |
| Délka | 80 cm |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | kulatý |
| Materiál nožek | kovové |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| Typ zboží | konferenční stolky |
| Dekor dřeva | Ostatní |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.