Popis
Popis
Konferenční stolek v industriálním retro stylu, bílý/černý. Jeho vzhled podtrhne jak moderní bydlení, tak i stylovou kavárnu či bar. Nohy jsou z kovu v černé barvě, deska je z kvalitní lakované MDF v barvě bílé. Výška: 51,5 cm Šířka: 38 cm Hloubka: 38 cm Materiál: MDF, kov Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 232204 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 51.5 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | konferenční |
| Délka | 38 cm |
| Styl | moderní,retro |
| Tvar desky | kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | kovové |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.