Popis
Popis
Moderní konferenční stolek menších rozměrů, kovová konstrukce je pochromovaná, vrchní a spodní deska jsou z tvrzeného čirého skla. Výška: 55 cm Šířka: 50 cm Hloubka: 50 cm Barva: chrom Materiál: chrom, kov, sklo Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203399 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 55cm |
| Hloubka | 50cm |
| Materiál desky | sklo |
| Typ | odkládací |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | Kov |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 50cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.