Popis
Popis
Konferenční stolek, bílý. Moderní konferenční stolek. Nožky jsou z přírodního dřeva, deska z MDF, barevné provedení bílá. Výška:42 cm Šířka:105 cm Hloubka:50 cm Barva:Bílá Materiál:dřevo / masív, MDF Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 232200 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | bílá |
| Výška | 42 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | konferenční |
| Délka | 105 cm |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | z masivu |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Dekor dřeva | Ostatní |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.