Popis
Popis
Kombinovaná komoda Tento sektorový systém je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Komoda obsahuje 4 zásuvky, za dvířky jsou 2 police. Barevné provedení: jasan světlý Materiál: kvalitní lamino s ABS hrany ( 0,5-0,8 mm ), úchyty - kov Rozměr (šířka x výška x hloubka): 137 x 103,5 x 42 cm. Vsazením LED osvětlení do ozdobné rýhované lišty, které najdete v naší další nabídce, je zvýrazněn rustikální vzhled masivního dřeva. Dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 182965 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 104cm |
| Šířka | 137cm |
| Hloubka | 42cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet polic | 4 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.