Popis
Popis
Komoda Barva: bílý lesk Rozměry (šxvxh): 77 x 82 x 40 cm Materiál: laminovaná dřevotříska, hrany ABS. Vnitřní vybavení: 1 police Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 199212 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001152064 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 82cm |
| Šířka | 77cm |
| Hloubka | 40cm |
| Typ | kombinovaná,na nožičkách |
| Styl | moderní,pro děti,pro studenty |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet polic | 1 |
| Umístění | do dětského pokoje,do koupelny,do kuchyně,do ložnice,do obýváku,do předsíně,do studentského pokoje |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.