Popis
Popis
Komoda Barva: korpus - beton tmavě šedý, přední plochy - old wood vintage Materiál: lamino, úchyty - černý plast Rozměry (š x v x hl): 77,2 x 112,7 x 29,6 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 233145 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 112cm |
| Šířka | 78cm |
| Hloubka | 29cm |
| Typ | s dveřmi |
| Styl | Vintage |
| Počet polic | 4 |
| Umístění | do dětského pokoje,do kuchyně,do ložnice,do obýváku,do předsíně,do studentského pokoje |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.