Popis
Popis
Komoda Materiál: masiv borovice - lakované provedení Rozměry (šxvxh): 43 x 106 x 35 cm Komoda obsahuje šest zásuvek s kovovými pojezdy, hloubka zásuvky je 27,5 cm. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236429 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | Dřevo |
| Výška | 106cm |
| Šířka | 43cm |
| Hloubka | 35cm |
| Typ | na nožičkách,šuplíková |
| Styl | klasická |
| Počet zásuvek | 6 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.