Popis
Popis
Komoda Barevné provedení: bílé Rozměry (šxvxh): 156,4 x 82 x 40,3 cm Materiál: lamino LED osvětlení není v ceně. Dodáváme v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 225197 |
|---|---|
| Výrobce |
LEMPERT |
| EAN | 8596608017424 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 82cm |
| Šířka | 156cm |
| Hloubka | 40cm |
| Typ | kombinovaná,skleněné |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 2 |
| Počet polic | 3 |
| Umístění | do obýváku |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.