Popis
Popis
Komoda Barva: olše Materiál: LTD 16 mm Rozměr (šxvxhl): 74 x 106 x 36 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 211237 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| EAN | 8596608029533 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 106cm |
| Šířka | 74cm |
| Hloubka | 36cm |
| Typ | s dveřmi |
| Styl | klasická,pro děti,pro studenty |
| Počet polic | 3 |
| Umístění | do dětského pokoje,do kuchyně,do ložnice,do obýváku,do předsíně,do studentského pokoje |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.