Popis
Popis
Komoda Barva: korpus - dub sonoma, dvířka - bílá Rozměry (š/v/h): 197,5 x 94,4 x 36,3 cm Dodáváno v demontu. Kvalitní materiál LTD
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 202525 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608029083 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 94cm |
| Šířka | 197cm |
| Hloubka | 36cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do kuchyně,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.