Komoda ARION se zásuvkou a čtyřmi dvířky, dub pískový/bílý lesk
Výrobce: Forte
Na objednávku
5 999 Kč
Popis
Popis
Komoda se zásuvkou a čtyřmi dvířky Barva: dub pískový/bílý lesk Materiál: lamino Rozměry (šxvxh): 139,8 x 80,2 x 34,3 cm Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257481 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608008385 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 80cm |
| Šířka | 140cm |
| Hloubka | 34cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet polic | 3 |
| Umístění | do dětského pokoje,do ložnice,do obýváku,do předsíně,do studentského pokoje |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.