Popis
Popis
Třídveřová skříň se dvěma šuplíky Barva: vysoký bílý lesk Rozměry (šxvxh): 120 x 205 x 52 cm Materiál: lamino, ABS hrany Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234663 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001168201 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 205cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 52cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 2 zásuvky |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | třídveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 5 polic |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do dětského pokoje,do ložnice,do obývacího pokoje |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ano |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.