Popis
Popis
Kombinovaná skříň Barva: dub sonoma Rozměry (šířka x výška x hloubka): 94 x 182 x 52 cm Materiál: lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 240624 |
|---|---|
| Výrobce |
ADORE |
| EAN | 8596608002116 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 182cm |
| Šířka | 94cm |
| Hloubka | 52cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Klasický |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 5 polic |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do dětského pokoje,do ložnice |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ano |
| bez zrcadla | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.