Popis
Popis
Komoda Barva: vyberte si níže Materiál: masiv borovice Rozměry (šířka x výška x hloubka): 118 x 78 x 47 cm V každem úložném prostoru s dvířky je jedna police. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236848 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál | Dřevo |
| Výška | 78cm |
| Šířka | 118cm |
| Hloubka | 47cm |
| Typ | kombinovaná,na nožičkách |
| Styl | masivní |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.