Popis
Popis
Policová knihovna s dvířky rozměry [cm] 81 x 38 x 177 (š x h x v) masiv borovice povrchová úprava - voskované v medovém odstínu 2 police, 2 dvířka kovové zdobené úchyty BALENO - KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 79 x 7 x 178 cm) Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178625 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 177cm |
| Šířka | 81cm |
| Hloubka | 38cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | knihovna |
| Styl | Rustikální |
| Počet polic | 2 police |
| Umístění | do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.