Popis
Popis
Knihovna Barva: ořech Rozměry (ŠxVxH): 38 x 171 x 25 cm Materiál: lamino Knihovna má sedm variabilních polic. Vysoká knihovna v barevném provedení ořech krásně doplní nábytek, právě v tomto oblíbeném barevném odstínu. Tmavá knihovna vystaví všechny vaše drobnosti, uloží CD i knížky a nezabere téměř žádné místo. Vysoká knihovna obsahuje sedm malých polic, které jsou variabilní, takže je posunete dle svých potřeb. Knihovna se lehce stane součástí celé obývací stěny, kterou postavíte z jednotlivých policových knihoven ve vašem obývacím pokoji. V naší nabídce totiž naleznete knihovny nejrůznějších výšek i šířek právě v barevném provedení ořech. Tato úzká a vysoká knihovna uloží všechny věci potřebné k práci na počítači a bude stát vedle vašeho PC stolu, doplní televizi i věž a uloží CD i DVD, vhodná je i k vystavení drobných dekorací. Knihovnu v provedení ořech tak využijete v obývacím pokoji, pracovně, ložnici, dětském pokoji, v jídelně i chodbě. Úzká knihovna bude mít své místo všude tam, kde budete chtít prostor oživit nějakou drobností a dát místnosti domáčtější atmosféru.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 143650 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 171cm |
| Šířka | 38cm |
| Hloubka | 25cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | knihovna |
| Styl | Klasický |
| Počet polic | 7 polic |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |