Jednolůžko s přistýlkou BANNY 90x200 cm vč. roštu, masiv borovice/vosk
Výrobce: Idea
Na objednávku
11 450 Kč
Popis
Popis
Jednolůžko s přistýlkou Materiál: masiv borovice, voskované provedení - praktické úložné prostory pod postelí (3 zásuvky) - cena včetně roštu (dřevěný laťkový), matrace není v ceně doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm - výsuv možno využít jako úložný prostor nebo jako přistýlku, doporučená výška matrace pro přistýlku 10 cm Rozměry (šxvxh): 205 x 63 x 98 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 580624 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| EAN | 8591982588065 |
| Barva | hnědá |
| Materiál | z masivu |
| Požadované vlastnosti | se šuplíky |
| Typ | s výsuvnou přistýlkou |
| Styl | Klasický |
| Šířka postele | 98 cm |
| Úložný prostor | v ceně |
| Rozměry | 90x200cm |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Umístění | do dětského pokoje |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 205 cm |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
| Dekor dřeva | borovice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.