Houpací a relaxační křeslo MIMPANG, šedá látka/přírodní/černá
Výrobce: Tempo Kondela
Na objednávku
11 050 Kč
Popis
Popis
Houpací a relaxační křeslo Barva: šedá látka/přírodní/černá Materiál: látka/dřevo/kov Rozměry (šxhxv): 75 x 83 x 110 cm Výška sedu: 50 cm Hloubka sedu: 56 cm Nosnost: 100 kg Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 226396 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Nosnost | 100kg |
| Materiál | látka |
| Výška | 110cm |
| Šířka | 75cm |
| Hloubka | 83cm |
| Typ | čalouněné,houpací,relaxační |
| Styl | Moderní |
| Výška sedu | 50cm |
| Typ nohou | ohýbané nohy |
| Umístění | do ložnice,do obýváku,k televizi,na čtení |
| Materiál nožek | dřevěné nožky,kovové nožky |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.