HAPPY GREEN Židle zahradní skládací SUTTON 58 x 64 x 108 cm
Výrobce: Happy Green
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
1 799 Kč Ušetříte 11%
1 599 Kč
Popis
Popis
Tato polohovatelná ocelová zahradní židle s vysokou opěrkou, se hodí zejména do zahrad a na terasy domů. Je ošetřena dvojitou vrstvou lakování. Základní úprava je provedena systémem E-coating, což je jedna z nejodolnějších a nejvýhodnějších metod ošetření, zajišťující ochranu proti korozi i na skrytých místech. Následně jsou židle opatřeny práškovým lakem, který určuje finální barvu produktu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 684276 |
|---|---|
| Výrobce |
Happy Green |
| EAN | 8591022468401 |
| Barva | šedá |
| Nosnost | 100 kg |
| Materiál | Ocel |
| Výška | 108 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 64 cm |
| Hmotnost | 6 kg |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.