HAPPY GREEN Židle zahradní skládací MANILLA 74 x 57 x 106 cm,červená
Výrobce: Happy Green
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
1 999 Kč Ušetříte 25%
1 499 Kč
Popis
Popis
Pořiďte si tuto židli, kterou využijete na terase, zahradě či balkonu. Díky loketním opěrkám, podnožce a polstrování o síle 5 cm si užijete velmi pohodlné posezení. Má možnost polohování do 5 pozic.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 684273 |
|---|---|
| Výrobce |
Happy Green |
| EAN | 8591022461426 |
| Barva | červená |
| Nosnost | 100 kg |
| Výška | 106 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Hloubka | 74 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.