Happy Green Skládací křesílko Varadero, modrá
Výrobce: Happy Green
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
1 199 Kč Ušetříte 35%
779 Kč
Popis
Popis
Skládací křesílko VARADERO v zářivém modrém odstínu lze využít k posezení na zahradě, terase i u bazénu. Hlavní předností křesílka je, že se velmi jednoduše skládá a přenáší. Je vyrobeno z ocelové konstrukce a sedáku z odolného polyesteru. Průměr trubek je 2,8 cm.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 677520 |
|---|---|
| Výrobce |
Happy Green |
| EAN | 8591022430613 |
| Barva | modrá |
| Nosnost | 100 kg |
| Materiál | ocel + polyester |
| Výška | 92 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Hloubka | 85 cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.