HAPPY GREEN Lavice zahradní skládací SARAVAK 183 x 30 x 44 cm
Výrobce: Happy Green
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
1 299 Kč Ušetříte 23%
999 Kč
Popis
Popis
Tato skládací lavice se velmi hodí na cestování, na terasy i do pergol. Je vhodná pro stolování více osob na cestách, případně i v místech, kde po použití oceníte její úsporné skladování. Je vybavena úchytem pro snadné přenášení. Má pevnou konstrukci s vysokopevnostním HDPE panelem o síle 43 mm. Moderní povrch v designu umělého ratanu umožňuje velmi snadnou údržbu a čištění. Po složení má rozměry 93 x 31 x 9 cm. Doporučujeme používat spolu se stolem Saravak. Materiál: ocel / HDPE.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 684799 |
|---|---|
| Výrobce |
Happy Green |
| EAN | 8591022462010 |
| Barva | hnědá |
| Nosnost | 150 kg |
| Materiál | Ocel |
| Výška | 44 cm |
| Šířka | 183 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 8,2 kg |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.