Grund Koupelnová předložka Touchme taupe, 60 x 100 cm
Výrobce: Grund
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
2 089 Kč Ušetříte 50%
1 049 Kč
Popis
Popis
Touchme koupelnová předložka od firmy GRUND je elegantní a moderní textilní kobereček, který je vyroben z kvalitního materiálu. Má rozměry 60 x 100 cm a je v taupe barvě. Tento kobereček je ideální pro každou koupelnu, protože jeho design je navržen tak, aby absorboval vlhkost a zabraňoval uklouznutí. Jeho vysoká hustota vláken zaručuje, že se bude vyrovnávat s každodenním používáním. Tento kobereček se skvěle hodí do každé koupelny a je ideální pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní produkt.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 239102 |
|---|---|
| Výrobce |
Grund |
| EAN | 8590507939924 |
| Barva | taupe |
| Velikost | 60 x 100 cm |
| Materiál | polyakryl |
| Rozměry | 60 x 100 cm |
| Sušička | ano |
| Doporučené praní | 40 °C |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.