Popis
Popis
Skříň se dvěma šuplíky Rozměry ŠxHxV: 90 x 60 x 200 cm Barevné provedení: bílá Materiál: DTD laminovaná Praktický variabilní program šatních skříní s hloubkou až 60 cm, což vytvoří mnoho úložného prostoru. Sestavování po jednotlivých elementech na vámi uvedený rozměr. Možnost poskládání rohových sestav díky rohové šatní skříni a nástavci. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212899 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 200cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 60cm |
| Typ | policová |
| Styl | Klasický |
| Počet zásuvek | 2 zásuvky |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Počet polic | 2 police |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| Původ | slovenský výrobek |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ano |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ano |
| velká | ne |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ano |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.