Popis
Popis
Rohová skříň Rozměry ŠxHxV: 90,5 x 90,5 x 200 cm Barevné provedení: bílá Materiál: DTD laminovaná Praktický variabilní program šatních skříní s hloubkou až 60 cm, což vytvoří mnoho úložného prostoru. Sestavování po jednotlivých elementech na vámi uvedený rozměr. Možnost poskládání rohových sestav díky rohové šatní skříni a nástavci. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212716 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 200cm |
| Šířka | 91cm |
| Hloubka | 91cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Klasický |
| Rohová skříň | ano |
| Počet dveří | jednodveřové |
| Počet polic | 5 polic |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| Původ | slovenský výrobek |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ano |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.