Postele
EULEM čalouněná postel s roštem 180x200 cm, šedá - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
EULEM čalouněná postel s roštem 180x200 cm, šedá - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem
8 260 Kč
Popis
Popis
Čalouněná postel s roštem 180x200 cm, šedá - VYSTAVENÝ KUS Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad V ceně postele je lamelový rošt, matraci je nutno doobjednat, vhodný rozměr matrace 180x200 cm. Materiál: ekokůže Barva: šedá Rozměry (šxhxv): 189 x 217 x 74 cm Výška po rošt: 21,5 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588113 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Barva | šedá |
| Šířka | 189 cm |
| Délka | 217 cm |
| Typ postele | čalouněné,dvoulůžko nad 130 cm,manželské |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | postele |
| Materiál postele | ekokůže |
| Rozměry postele | 180x200 cm |
| Styl postele | moderní,luxusní |
| Umístění postele | do ložnice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.