Popis
Popis
Vitrína ze sektorové řady. Dvířka jsou z části z tvrzeného skla. Díky prosklené části je vidět do vitríny a tak můžete vystavit například trofeje, na které bude vidět, ale nebude se na ně prášit. Barva: dub april/perleťový lesk Materiál: - korpus - dřevotříska, MDF lišta, lakovaná HDF deska, pokryto folií, - přední strana - dřevotříska, folie, sklo Rozměry (šxvxh): 149 x 120,5 x 45,5 cm Úchyty na nábytku jsou vyrobeny tak, aby nerušily elegantní design. Vitrína má prosklené police, které je možné doplnit úsporným LED osvětlením. LED osvětlení není v ceně! Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257639 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 120cm |
| Šířka | 149cm |
| Hloubka | 45cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| lesk | ano |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.