Popis
Popis
Regál ze sektorové řady. Dvířka v regálu je možné umístit vlevo i vpravo. Před první montáží se rozhodněte, na kterou stranu budou dvířka umístěna. Pro snadnější manipulaci jsou k dispozici zapuštěné úchyty. Barva: dub april/perleťový lesk Materiál: lamino/MDF Rozměry (šxvxh): 69 x 204,5 x 45,5 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 257657 |
|---|---|
| Výrobce |
ORFA, a.s. |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 204cm |
| Šířka | 69cm |
| Hloubka | 45cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| lesk | ano |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.