Popis
Popis
Dětská postel - s roštem - s bezpečnostní zábranou Rozměry (šířka x výška x hloubka): 164 x 57 x 85 cm Ložná plocha: 80 x 160 cm Materiál: masiv - borovice Barva: bílá Nosnost: 90 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585993 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5905496617655 |
| Barva | bílá |
| Materiál | z masivu |
| Typ | Dětské |
| Styl | Moderní |
| Šířka postele | 80 cm |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Rozměry | 80x160cm cm |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Umístění | do pokoje |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 160 cm cm |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Dekor dřeva | borovice |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.