Sedací soupravy
Celočalouněná rozkládací rohová sedačka TELMARO s úložným prostorem, šedobéžová látka
Celočalouněná rozkládací rohová sedačka TELMARO s úložným prostorem, šedobéžová látka
Výrobce: ELTAP
Na objednávku
25 600 Kč
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru L - je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý - je celočalouněná, což umožňuje její umístění kdekoli v místnosti - s úložným prostorem Potahová látka: Sola 18 = šedobéžová látka Rozměry (šířka x výška x hloubka): 260 x 82 x 150 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: 56 cm Plocha na spaní po rozložení: 123 x 212 cm Rozměry úložného prostoru: 134 x 70 x 18 cm Nosnost: 260 kg Materiál: - rám z masivního dřeva - polyuretanová pěna T2540 - vlnité pružiny typu B - plastové černé nožky Rozklad: typ Delfin Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585578 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Barva | béžová,šedá |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Hloubka | 260 cm cm,150 cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 42 cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 82 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 212 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 123 cm |
| dvoubarevná | ne |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.