Sedací soupravy
Celočalouněná rozkládací rohová sedačka CENLON s úložným prostorem, pravá, béžová látka
Celočalouněná rozkládací rohová sedačka CENLON s úložným prostorem, pravá, béžová látka
Výrobce: ELTAP
Na objednávku
42 320 Kč
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru L - pravé provedení - s nastavitelnými opěrkami hlavy - je celočalouněná, což umožňuje její umístění kdekoli v místnosti - s úložným prostorem Potahová látka: Paros 02 = béžová látka Rozměry (šířka x výška x hloubka): 276 x 93 x 200 cm Výška sedu: 44 cm Hloubka sedu: 53 cm Plocha na spaní po rozložení: 123 x 195 cm Velikost úložného prostoru: 180 x 92 x 17 cm Nosnost: 315 kg Materiál: - rám z masivního dřeva (borovice) - pěna T2130, HR3030, T3030 - kovové černé nožky, výška 9 cm Rozklad: typ Delfin Dodáváno částečně smontované.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585990 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5905496615910 |
| Barva | béžová |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Hloubka | 200 cm cm,276 cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 44 cm |
| Materiál nožek | kovové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | pravá |
| Výška (celková) | 93 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 195 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 123 cm |
| dvoubarevná | ne |
| pružinová matrace | ne |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ano |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.