Popis
Popis
Elegantní celočalouněné křeslo v retro stylu bude ozdobou každého interiéru. Velkou výhodou jsou vysoká záda pro pohodlné opření vašeho těla. Nožky jsou ze dřeva Hevea v barvě bílá lazura, čalounění je z látky v barvě šedá. Pohodlné sezení zaručuje v sedáku vlnovcová pružina v kombinaci s PUR pěnou. Rozměry (šířka x výška x hloubka): 59,5 x 101,5 x 87 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: 49 cm Nosnost křesla: 100 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585192 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Barva | šedá |
| Materiál | látka |
| Výška | 102 cm |
| Hloubka | 87 cm,60 cm |
| Typ | čalouněné |
| Styl | Retro |
| Výška sedu | 42 cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Umístění | do obýváku |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ano |
| Nosnost matrace | 100 cm kg |
| Typ zboží | křesla |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.