Popis
Popis
Organizér na boty Materiál: plast/kov Barva: černá Rozměry (šxhxv): 96 x 37 x 127 cm Nosnost poliček: max 10 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212756 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | kov,plast |
| Výška | 127cm |
| Šířka | 96cm |
| Hloubka | 37cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| Počet párů bot | 24ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.