Botník TODY s výklopnými dvířky a zásuvkou, bílá/dub kronberg
Výrobce: S.A. CBA MEUBLES
Skladem
2 999 Kč
Popis
Popis
Botník - 2 výklopná dvířka - 1 zásuvka - kuličková ložiska - až 12 párů bot Barva: bílá/dub kronberg, černé úchytky Materiál: lamino 15/18 mm Rozměry (šířka x výška x hloubka): 79,6 x 102,4 x 29,4 cm Rozměry zásuvky: 73,1 x 23,7 x 8,6 cm Nosnost zásuvky: max. 3 kg Maximální zatížení botníku: 10 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 586756 |
|---|---|
| Výrobce |
S.A. CBA MEUBLES |
| EAN | 8596608029069 |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 102.4 cm |
| Šířka | 79.6 cm |
| Hloubka | 29.4 cm |
| Typ | výklopný,se šuplíkem |
| Se zrcadlem | ne |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 12 ks |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.