Popis
Popis
Policový botník se stoličkou Stoličku lze schovat do botníku. Rozměry (šxvxh): 60 x 100 x 35 cm Materiál: LTD Barva: wenge/ bílý diamant Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 249601 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 100cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 35cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.