Popis
Popis
Výklopný botník Rozměry (šířka x výška x hloubka): 58,2 x 115,5 x 20,4 cm Materiál: lamino Barva: bílá Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587714 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608025757 |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 115.5 cm |
| Šířka | 58.2 cm |
| Hloubka | 20.4 cm |
| Typ | výklopný |
| Se zrcadlem | ne |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 6 ks |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.