Popis
Popis
Botník s výklopnými dvířky a čalouněným sedákem. Rozměr (šxvxh): 69,6 x 48,5 x 35 cm Barva: dub sonoma/tmavě hnědá Materiál: - LTD (lamino) - úchyty: plast Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 240174 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| EAN | 8596608007821 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 48cm |
| Šířka | 69cm |
| Hloubka | 35cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | na sezení |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.