Popis
Popis
Botník je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v kombinaci barev matná bílá/vlašský ořech. Součástí balení je také věšák s policí. Barva: matná bílá/vlašský ořech Rozměry (šxvxh): - botník: 120 x 47,5 x 29,5 cm - věšák s policí: 120 x 37,2 x 22 cm Materiál: LTD (lamino) Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255322 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| EAN | 8596608010326 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 48cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 30cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | botníková skříň |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 10ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.