Popis
Popis
Botník Barva: bílý lesk Rozměry (šxvxh): 70 x 45 x 32 cm Materiál: lamino, ABS hrany Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234665 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001174486 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 45cm |
| Šířka | 70cm |
| Hloubka | 32cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | na sezení,policový,výklopný |
| lesk | ano |
| Počet párů bot | 3ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.