Popis
Popis
Policový botník s výklopnými dvířky a sedákem Barva: - černá/bílý lesk - nožky, úchytky a sedák: černá Rozměr (šxvxh): 100 x 48 x 39 cm Výška nožek: 12 cm Materiál: - lamino 16 mm, ABS hrany - sedák: ekokůže - nožky: kov Nosnost: max. 80 kg Disponuje systémem tichého dovírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 252097 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 48cm |
| Šířka | 100cm |
| Hloubka | 39cm |
| Typ | na sezení,policový |
| lesk | ano |
| Počet párů bot | 6ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.