Popis
Popis
Botník s kovovou konstrukcí a odolnou deskou v dekoru dřeva. Dvě prostorné drátěné police poskytují dostatek místa pro obuv. Vrchní deska slouží jako praktická odkládací plocha. Stabilní a vzdušný design ideální do předsíně nebo chodby. Spojuje funkčnost s jednoduchým a moderním vzhledem. Barva: přírodní/černá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 63 x 44 x 30 cm Materiál: kov, lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587751 |
|---|---|
| Výrobce |
HOUSE 5 |
| EAN | 8594229460797 |
| Barva | černá,hnědá |
| Materiál | kovové,MDF |
| Výška | 44 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Typ | policový |
| Se zrcadlem | ne |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 6 ks |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.