Popis
Popis
Botník bambusový K nezbytnému vybavení každé předsíně a vstupní haly patří botník. Bambusový botník má dvě odkládací police a plochu k sezení. Výhodou lavice je její praktické využití také např. v koupelně. Rozměr (šxhxv): 70 x 28 x 45 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 207609 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608008224 |
| Materiál | masiv |
| Výška | 45cm |
| Šířka | 70cm |
| Hloubka | 28cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | na sezení,policový |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 6ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.