Popis
Popis
Botník s polstrovaným sedákem Rozměry (šířka x výška x hloubka): 104 x 50 x 30 cm - větší police 24,2 x 21 x 29 cm - menší police 24,2 × 13,8 x 29 cm Materiál: lamino, potah sedáku - imitace kůže Barva: dub sonoma Nosnost: 200 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 586069 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Barva | hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 50 cm |
| Šířka | 104 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Typ | na sezení |
| Se zrcadlem | ne |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 10 ks |
| Typ zboží | botníky |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.