Popis
Popis
Otevřený bílý botník z lamina s polstrovaným sedákem Barva: bílá Rozměr botníku (šxvxh): 104 x 50 x 30 cm Rozměr větší police (šxvxh): 24,2 x 21 x 29 cm Rozměr menší police (šxvxh): 24,2 x 13,8 x 29 cm Materiál: lamino - 10 polic - polstrovaný sedák potažený imitací kůže - doporučená nosnost je 200 kg Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 242174 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| EAN | 8596608026457 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 50cm |
| Šířka | 104cm |
| Hloubka | 30cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | na sezení,policový |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 10ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.