Popis
Popis
Komoda Rozměry (šxvxh): 110 x 85 x 36 cm Barva: dub sonoma Materiál: lamino tloušťky 16 mm Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253527 |
|---|---|
| Výrobce |
IDZCZAK MEBLE |
| EAN | 8596608009269 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 85cm |
| Šířka | 110cm |
| Hloubka | 36cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | se šuplíkem |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.